Evet arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi 2012 de çıkan bu kanun tüm firmalar için geçerlidir ister küçük ölçekli bir işletmeye sahip olun isterseniz çok büyük bir uluslararası ticaret hiç fark etmiyor bu çıkan kanun tüm firmaları alakadar etmektedir.

Eğer bir Web sitesi sahibi iseniz

Bir web sitesi sahibi iseniz bu durumda web sitenizin şablonu özellikleri ve kanunun ilgili maddelerine göre dizayn edilmiş olmalıdır. Kısaca bu maddelerden bahsetmek gerekirse web sitesi sahibi şirketin tüm resmi bilgiler web sitesinde yayınlanmak zorundadır ayrıca şirketiniz hakkında duyurular,toplantı,almış olduğunuz yeni kararlar,misyonunuz,bilançolar gibi içerikler zorunludur. Ayrıca şirketinizin kanunlara göre yapması gereken ilanlar şirket ortakları veya pay sahibi kişilerin açıklamaları yönetim toplantısında alınan kararlar ve yazılar açıklanmakla hükümlüdür web site sahibi olan şirketler firmalar.

Bir Web sitesine sahibi olmayan şirketler veya içerikleri şablonu yasalara göre dizayn edilmeyenler

Yeni çıkan kanuna göre tasarının yasalaştığı tarihten sonra yasalara göre bir Web sitesi sahibi olmayan şirketler veya kanuna göre dizayn edilmemiş Web siteleri kanunun vermiş olduğu süre içinde şayet yerine getirilmez ise firmanın tüm hisse sahipleri müdürleri kurulum üyeleri 6 ay hapis cezası para cezası ile cezalandırılacaklardır.

Kanunlara göre dizayn edilmemiş gereken maddeleri yeni getirmemiş içeriği tasarımı yasalara uygun şekilde olmayan bir web sitesinin hükmü ise 3 ay hapis ve para cezası ile cezalandırılacaktır.

Gaziantep web tasarım firması

Gaziantep web tasarım sektöründe hizmet veren firmamız kanunun istemiş olduğu bir web sitesi alt yapı itibari ile şablon ve tasarım ve diğer içerikleri sizin yapmış olduğunuz işi anımsatan web sitesini profesyonel ekibi ve kalitesi ile uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz bir Web sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Tel : 0545 609 50 68
mail : info@gazianteptasarim.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir