gaziantep-web-tasarimGaziantep web tasarım firmaları sektöründe hizmet veren Gazianteptasarım, Haber sitesine ihtiyacı olan müşterilerimiz için özel olarak tasarladığı haber sitesinin özelliklerini tanıtıyoruz. Bir haber sitesi için herşey düşünülüp hazırlanmıştır, Hatasız kodlama ve arama motorlarına uyumlu alt yapısı ile mükemmel bir görüntü kusursuz kodlama kullanımı kolay admin paneli ve bünyesinde bir çok özelliklik barındırmaktadır.

Sayfanın heryerine müdahale edebilir ve istediğiniz yerde renk değişimi ve modul değişimi yapabilirsiniz. Haber sitesi tasarımı tamamen özgün olup Gazianteptasarım firması tarafından hazırlanıştır.

Temanın yanı sıra eklentiler ve ücretsiz hizmetler sunuyoruz sizler için hazırladığımız bot ile otomatik haber ekleme yapabilirsiniz eklenen haberlerin resimlerinden haber etiketlerine kadar her şeyi çekip yazıda 100 40 oranında kelimeler değiştirmektedir.

Gelişmiş özellikleri haber içinde benzer haberleri gösterme Fonksiyonları sayesinde zengin görünümü kolay kullanımı ve sayfa oluşturucu alanları 24 adet birleşen Google news standartlarına uyumlu özel olarak hazırlanmış reklam alanları ile hedeflediğiniz ziyaretçilere haber sitesi tasarımı ile kolayca ulaşın hayal ettiğiniz siteyi açın.
Haber sitesi sayfa oluşturucu

Gaziantep Haber sitesi sayfa oluşturucu sayesinde haber sitenizi kendiniz istediğiniz gibi hayal gücünüzü kullanarak dizayn edin yada bizim hazırlamış olduğumuz hazır templateleri kullanarak kolayca sitenizi yönetin haber sitesi şablonunun her yerine sayfa oluşturucu sayesinde müdahale edin yazıları ve renkleri değiştirin kendi sitenizi istediğiniz gibi kendiniz ayarlayın düzenleyin. Sitenizin başlıklarını değiştirin düzenleyin.

Haber içinde başka benzer alakalı haberi göster

Gaziantep web tasarım firması olarak bu haber sitesinin özelliklerini uzman ekip kadromuz ile  itina ve özen göstererek hazırlamış olduğumuz bu haber sitesinin içinde başka bir benzer haberi kolayca gösterin sitenizi ziyaret eden haber okuyuculara daha güzel kaliteli hizmetler sunun.

Gaziantep tasarım sizlere 10 adet haber botu hediye ediyor

İşini severek yapan uzman ekip kadromuz ile bu hazır haber sitesi tasarımında sizlerin hizmetine 10 adet haber botu sunuyoruz. haber botunu kullanarak istediğiniz saat ve zaman içinde otomatik olarak haber eklenecek ve eklenen haberin yazıları % 40 oranında değiştirecektir. Bu sayede siz tatilde bile olsanız siteniz sürekli güncel olacak ve arama motorlarında yükselişte olacaksınız. Ayrıca botun uygulandığı siteler Türkiye’deki ünlü sitelerdir. eğer sizlerin istediği harici olarak bot olursa Gaziantep tasarım firması olarak sizlere uygun ve makul bir fiyata yaparız.

gaziantep tasarım mobil uyum % 100 Mobil uyumu ve responsive tasarım

Gaziantep web tasarım ailesi olarak hazırladığımız bu haber sitesi tasarımında % 100 mobil uyumludur ve bütün browserlar’da çalışmaktadır. Hatasız kodlama ve arama motorlarına uyumlu alt yapısı ile yükselen sitenizin tadını çıkarın ve  ziyaretçilerin mobile ile sitenize erişimini kolaylıkla hızlı bir şekilde erişmesini sağlayın.

Özel Yönetim Paneli

  • Profesyonelce hazırlanmış admin paneli ile sitenizin her tarafına müdahale edin.
  • Renklerini değiştirin istediğiniz gibi dizayn edin.
  • Kolay kullanım alt Yapısı ile bütün işlemlerinizi kolaylaştırın.
  • Reklam yerlerine istediğiniz gibi reklamınızı yerleştirin.
  • Sizler için hazırladığımız birleşenleri ve kategorileri istediğiniz gibi seçin düzenleyin.
  • Sitenizin fontlarını değiştirebilir yükleyebilirsiniz.

7/24 Saat Teknik Destek

Gaziantep web tasarım, reklamcılık alanında faaliyet gösteren hizmet veren firmamız yeni nesil reklam ajansıdır. Ve firmamızı tam olarak kaliteli işinde uzman ekibi ile profesyonel ve uzman çözümler müşterimize sunuyoruz. Kurumsal ve profesyonel bakış ile İnternet ortamında kaybolmamak ve var olmak için bizi tercih edin. Gaziantep tasarım kendi ofisi ve ajansı ile bünyesinde 3 profesyonel tasarımcı olarak siz değerli müşterilerimize destek ve hizmet veriyoruz. Bizden almış olduğunuz ürünler için sizlere 7/24 saat hizmet veriyoruz.

 
Haber sitesi ile alakalı aklınıza gelen soruları veya önerileri bizimle paylaşın . Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz müşteri temsilcimiz sizlere hizmet ve destek verecektir. Bizlere telefon ve mail ile 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Gaziantep tasarım,  sizlerin önerilerini dinleyip çözüm odaklı hizmet vermektedir.

Tel : 0545 609 50 68
mail : info@gazianteptasarim.com
Demo : www.gaziantephaber.info

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir