Gaziantep Web tasarım sektöründe hizmet veren Gazianteptasarım sizlere ihtiyaçlarınıza göre hazır şablonlar,WordPress temaları ,başta olmak üzere bünyesinde uzman ekibi ile en ince ayrıntısına kadar yapılmış hazır Templateler bulundurmaktadır. İhtiyacınıza göre standart paketlerin yanında sizlere özel tasarımlar özgün temalar uygun fiyatlarla işinde profesyonelleşmiş ekibi ile hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Yapmış olduğumuz temalarda kesinlikle sizlere diğer firmalar gibi warez sitelerinden faydalanarak hazır template ve diğer sistemleri kullanmıyoruz bünyemizdeki bütün temalar,scriptler,şablonlar, firmamıza ait olup bu sistemler profesyonel ekibimiz tarafından geliştiriliyor. İhtiyacınız olan web siteyi destek ekibimizle irtibata geçerek hazır sistemler hakkında daha detaylı bilgi ve demo adreslerini öğrenebilirsiniz.

Kurumsal firmaların neden bir web sitesine ihtiyac duymaktadır

Kurumsal firmalar Web siteleri aracılığı ile bütün müşterilerine veya hedeflediği kitlelere çok kolay bir şekilde ürünlerini tanıtabilir, firmaların toplantılarda almış olduğu önemli konuları yazılı metin olarak Web sitede yayınlayabilir, firma hakkında duyuruları alınan yeni kararları gelişmeleri hedef kitlelerin bilgisine sunabilir,firmalar yeni çıkardıkları ürünler ve yenilikler hakkında detaylı olarak Web site aracılığı ile yayınlayabilir,Web siteniz sizleri takip eden müşterileriniz her zaman bilgi almasını sağlayacaktır.

Hatasız kodlama profesyonel tasarımlar

Kusursuz kodlama, dinamik ve hatasız kodlama , hızlı erişmesi kolay göze hitap eden esnek dizayn ile mükemmel görsel grafik tamamen sade ve kullanışlı estetik renk olarak firmanızın vizyonuna uyumlu firmanızı olduğundan daha büyük gösteren Web site tasarımları yapıyoruz. Müşterilerinizin gözünde sizi rakiplerinizden daha önde gösteren üretimini yaptığınız ürünleri veya hizmet verdiğiniz programlar sektör hakkında daha detaylı bilgiler vermenizi sağlayan sizi anımsatan profesyonel Web site tasarımları yapıyoruz.

Web sitenizin arama motorları açısındaki büyük önemi

Seo (Search Engine Optimization) kısa halidir ve Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Arama motorları Sitenizin yeni müşteriler edinmeniz veya takipçilerinizi attırmak için ihtiyacınız olan sitelerdir. Seo işlemleri sayesinde web sitenizin daha kolay bir şekilde arama motorları tarafından taranması hedeflemiş olduğunuz kelimelerde üst sıralarda çıkmanız için gerekli adımların atılması arama motoru kriterlerine uygun kodlama alt yapısı site içi Seo işlemlerin doğru bir şekilde yerine getirilmesi sitenizin arama motorlarında ilk sayfa ve üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır.

Bir web sitesi yaptırmak hangi aşamalardan geçer

 • Destek ekibimiz ile görüşerek firmanız hakkında detaylı bilgileri vermek
 • Hedeflemiş olduğunuz kitlelere ulaşmanız için ortam çözüm noktası ve önerilerimiz
 • Web sitesi yapılırken firma sahibi ile tasarımcı firmanın irtibat halinda olması
 • Sitenizin Grafiği hazırlanması ve Sitenizin şablonunun firma sahibine gösterilmesi gerekli onay alındıktan sonra diğer aşamalara geçilmesi
 • Hatasız kodlama ile firmanıza uyumlu renkleri ile tasarımlar
 • Bilgi ve gerekli olan özgün içeriklerin girilmesi
 • Projenin deneme olarak yayınlanması
 • Web sitenin müşterilerinize açık hale getirilmesi ve yayınlanması
 • Arama motorlarında çıkması için sitenin gerekli olan işlemlerin yapılması

Yukarıda belirlediğimiz bir Web sitenin ilk kurulum aşamasıdır. Elbette sizlerinde bildiği gibi sitenizin devamlı güncel tutmak müşterilerinize gerekli olan duyuruları ve yeni çıkan ürünlerinizi firmanızın almış olduğu yeni kararları sizi takip eden müşterileriniz ve hedef kitlelere detaylı bilgiler vermelisiniz. Bu sadece sitenizin her zaman takipçileri artacak ve yeni müşteriler bulacaksınız.

Kurumsal Şirketler ve firmalar için vermiş olduğumuz hizmetler ve detaylar

 1. Çoklu Dil desteği
 2. Firmanızın ofisinde veya fabrikanızda istediğiniz doğrultusunda gerekli olan fotoğrafların çekilmesi
 3. Logo Tasarım
 4. Seo Desteği ve özgün içeriklerin eklenmesi
 5. Müşterilerinize toplu mail gönderme desteği
 6. Animasyon tasarımlar
 7. Web siteniz adında mail (info@siteniz.com)
 8. Hosting ve özel alan adları
 9. Özgün Görsel Mükemmel tasarımlar

Gaziantep tasarım firması olarak yukarda detaylı olarak belirlediğimiz web siteleri üretiyoruz. Eğer sizlerde Gazianteptasarim.com müşterisi olmak vermiş olduğumuz bu profesyonel hizmet’den faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz

Tel : 0545 609 50 68
mail : info@gazianteptasarim.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir