Bir web sitesi açarken nelere dikkat etmeliyim İnternet sektörü her gün biraz daha genişlemektedir. Bir web sitesinde ürünlerinizi tanıtabilir yaptığınız işi çalıştığınız firmaları ve sizinle çalışan firmaları gösterebilirsiniz referans olarak ve buna ek olarak sitenizde yaptığınız iş ile alakalı duyurular haberler yayın yapabilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde şuanda Bütün şirketler ve kurumsal firmalar küçük işletme sahipleri bir web sitesi açmak ile hükümlüdür ve zorunludur. İş bu noktaya geldiği zaman bir web sitesi açarken dikkatli olmalısınız çünkü bu web tasarım sektörü öyle bir sektör ki işi bilende yapıyor bilmeyen anlamayan bir kodun ne işe yaradığını bilemeyen insanlar bile bu işi yapıyor ve kendilerini sizlere bir Developer olarak tanıtıyor yani usta bir web master bu bir WordPress temasını kurmasını bilmeyen insanlar nasıl bu işi yapıyor diye soracak olursanız bu insanlar ya dolandırıcı oluyor yada aracı yani sizlere bir web sitenin değerinin üstünde değer veriyor karını alıyor ve bu işi yapan bir firmaya sizin sitenizi yaptırıyor ama size elbette bu siteyi kendisi yapmış gibi gösteriyor.

Site açarken bu insanlardan kesinlikle site açmayın eğer doğru firma ile çalışırsanız hem sitenin maliyeti uygun olur sizin için hemde yardıma ihtiyacınız olduğunda doğrudan işi bilen kişilerle çalıştığınız için ne iyi desteği ve yardımı alırsınız. Birde bu sektörde elbette üçüncü bir gurup vardır bunlarda kendilerini tasarımcı olarak sizlere tanıtır ve web sitenizi açarken warez sitelerinden indirdikleri çalıntı script ile sitenizi açarlar bu şekilde hazırlanan sitelerde çok site açıkları çıkmaktadır ve siteniz her saldırıya karşı zayıf kalır ve sitede açıklar çok olduğu için sitenize sürekli hack yapılır. Ayrıca yaptıkları iş çalmak olduğu için açmış olduğunuz sitenin bir bereketi olmaz ve diğer bir değişle sizin haram işlemiş olursunuz.

Web sitesi açarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey

Bir web sitesi açarken, dikkat edilmesi gereken en önemli şey seçmiş olduğunuz web tasarım firmasını iyi seçmektir. Açmış olduğunuz site sizi ve yaptığınız işi ne kadar anımsatıyor bir web sitesi ihtiyacı duyma nedeniniz muhtemelen Gelişen teknoloji kullanarak çıkarmış olduğunuz ürünleri müşterilerinize tanıtmak ve çalıştığınız bayileri tanıtmaktır.

Gaziantep web tasarım ailesi olarak sizlere yukarıda dikkat etmeniz gerekenleri yazdık duyurduk ve bir web sitesi açarken ürünlerinizi İnternet ortamında tanıtırken bunun bir parçası olmak isteriz işinde uzman kadromuz ile doğru hizmeti ve sizi ve yaptığınız işi anımsatan kaliteli profesyonel bir web sitesine sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz ve müşteri temsilcimiz size her konuda yardımcı olacaktır..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir