Gaziantep web tasarım,ailesi olarak bizden açmış olduğunuz siteyi ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtmanız için sitenizi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Web tasarım ekibimiz hedeflemiş olduğunuz kelimelerde arama motorunda çok çabuk hızlı ilerledikçe çıkmanız için web sitenizin alt yapısını en iyi şekilde arama motorları kriterlerine uygun temiz bir şekilde yapmaktadır.

WordPress sisteminin Web siteleri açısından arama motorlarındaki büyük önemi

Arama motorları hazır sistem olan WordPress,güçlü alt yapısı ve arama motorlarına yönelik yapılmış muhteşem bir sistemdir.Eğer bu sistemi kullanmayı tercih ederseniz siteniz google,yandex ve diğer arama motorlarında çok hızlı bir şekilde belirlemiş olduğunuz kelimelerde üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Elbette sadece bu sistemleri kullanmak elbette yeterli değildir.Önemli olan bu sistemlere yapılacak temalardır, işte tam bu sırada işinde uzman ve kaliteli ekibimizle sizler için en iyi ve uyumlu WordPress temayı,Gaziantep web tasarım firması, olarak sizler için yapmaktayız..

Diğer rakip firmaların yazı başlıklarında yazılan Dünya’nın en hızlı teması,ve En yüksek arama motorları değerleri veriyoruz, gibi başlıklara aldanmayınız.Çünkü çoğu zaman överek iyi dedikleri temalar istediğiniz ve belirlemiş hedeflediğiniz kelimelerde iyi performans sağlamamaktadır.Bu sebepten dolayı İnternet’te görmüş olduğunuz bu tür yazılara inanmayınız,Bu yüzden Gaziantep web tasarım hizmeti veren firmamız sizlere profesyonel ekibimizin hazırlamış olduğu temaları öneriyor ve kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sizde göreceksiniz ki yapmış olduğumuz temalar web sitenizi arama motorlarında en üst sıralarda kolayca çıkmanızı sağlayacaktır.

Arama moturu bakımından en iyi ve güçlü temalar nasıl olmalıdır?

Dilerseniz öncelikle arama motoru hakkında biraz bilgi vereyim. Arama motorları sürekli sitenize bot gönderir ve bu botlar sitenizin içeriğine yazılarına kotlama mantığına font renklerine kadar inceler eğer sitenizin fontları uygun değil kodlamada hatalar var ise ise bu size – puandır ve ayrıca arama motorları sitenizdeki yazıların başka siteye ait olup olmadığına da çok dikkat eder zira arama motorları kopya çalıntı yazıları hiç sevmez sitenizin özgün  olması lazım sıralarda yükseklerde çıkmanız için ve arama motorları sürekli algoritmaları değiştirmektedir.

Her şeye dikkat eder arama motorlarını kandırmayı kesinlikle düşünmemelisiniz çünkü bazen yaptığımız ufak tefek hatalardan dolayı arama motoru filtresine düşebiliriz ve siteyi tekrar çıkartması çok zor olur arama motoru neyi sever derseniz arama motorları sitenize giren ziyaretçilerin sitede ne kadar süre kaldığına çok dikkat eder ve uzun süre eğer kalıyorsa gelen ziyaretçiler bu size + puan olur ve arama motorları sever. Şimdi arama motorlarının hangi en çok sitenizde nelere dikkat ettiğine bakalım.

Sitenizde dikkat etmeniz gerekenler

1 Sitenizde kesinlikle hatasız kodlama olacak html css valid uyumlu olup olmadığına dikkat ediniz https://validator.w3.org
2 Arama motorları kriterlerine kurallarına uyumlu olması lazımdır. Yukarıda detayları vermiştim arama motorlarının sevmediği şeyleri uygulamamalıyız
3 Sitenizin hızı çok önemli arama motorları sitenizin hızına çok önem verir bu konuda hassas olun bazı çok şık ışıklı görsel tasarımlar var her yeri resim olduğu için sitenizi çok ağır yapıyor tasarım şık görünümü olsa bile arama motorları sevmiyor dikkat edelim.
4 Responsive özelliği yani sitenizin tabletlerde mobiller de ve bazı pikseli düşük olan bilgisayarda kolaya açılması görüntünün düzgün olması uyumlu olması lazım
5 Sitenizdeki yazıların okunabilir olması sitenizde kullanmış olduğunuz yazı fontlarına çok dikkat ediniz.

Arama motoru için dikkat etmeniz gerekenleri yukarıda belirttik Site açarken açmış olduğunuz site için gerekli kontrolleri yaparsınız. Gaziantep web tasarım ekibi olarak sizlere arama motorlarına uygun hatasız temiz kodlama ile sitenizi biz yapalım daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir