Bizimle bir web sitesi yaptırmak, için iletişime geçen firmalar ve küçük büyük işletme sahipleri web tasarım fiyatları hakkında bilgi almak ve konuya direk bir kurumsal sitesi yaptırmak istiyorum fiyatlarınız nedir diye başlıyor Gazianteptasarim.com firması olarak, maalesef yapmış olduğumuz bir liste fiyatımız yoktur istenilen hizmetin özelliklerine göre fiyat teklifi yapıyoruz.

Bu konu hakkında oldukça sık karşılaştığımız için, bilgi amaçlı bu makale yazısını sizinle paylaşıyorum ve bir web sitesi açarken fiyat alırken öncelikle prosedürün ne olduğunu ve nelerin gerektiğini sizinle paylaşıyoruz.

  1. Kaç sayfalık bir web sitesi yaptırmak, istiyorsunuz bunu belirleyin.
  2. Beğendiğiniz web siteleri ve sitenizi hangi renk olmasını istiyorsunuz, bizimle paylaşın ayrıca beğenmediğiniz 1 2 siteyi bizimle paylaşın.
  3. Sitenizin içeriklerini sizler değiştirmek istiyorsanız iyi bir Admin paneline ihtiyacınız vardır bu konu hakkında araştırma yapın eğer hazır içerik sistemlerinden bir web sitesi .istiyorsanız söyleyin.
  4.  Sitenizin içinde arama olmasını istiyorsanız veya filtreleme listeleme veri tabanı uygulaması gibi foksiyonlar.
  5. Sitenizin arama motorlarına uyumlu bir kodlama alt yapısı olacak mıdır?.
  6. Google hedeflediğiniz kelimelerde ilk sayfada çıkmak ve bu konuda firmamızdan Seo desteği olacak mıdır?.
  7. Nasıl bir site istiyorsunuz bunun bir haritasını oluşturun ve bize anlatın.

Yukarıda sıraladığımız işlemleri yaptıktan sonra firmamızdan tam bir fiyat alabilirsiniz ve Gaziantep web tasarım sektöründe faaliyet gösteren, bir firma olarak sizlere profesyonel bir web siteyi diğer işini bizim kadar profesyonel yapan firmalardan uygun ve daha düşük bir fiyat alacaksınız.

Bir web sitesi tasarımı ne kadar olmalıdır.

Bir web sitesinin fiyatını belirlemek oldukça zordur, yapılan zorluğuna göre fiyatlar değişir ve işe yeni başlayan web tasarım firması ile bu işi yıllardan belli yapan ve müşteri potansiyelini geliştirmiş firmaların verdiği fiyat ile müşterisi ve çevresi olmayan bir firmanın vereceği fiyat bir olmaz arada fark olabilir ama Türkiye’de bir kurumsal sitenin fiyatı ortalama 1.500 ile 10.000 tl arasıdır özgün olarak hazırlanmış bir web sitenin ortalama maliyeti budur. elbette bu maliyet sizin istemiş olduğunuz hizmetler doğrultusunda değişebilir web site tasarımının yanı sıra seo hizmeti ve içerik güncelleme hizmeti almak isterseniz bu ortalama maliyet çok yüksek olabilir yapılan işin kalitesine göre ve yapan firmanın kalitesine göre bu fiyat değişkendir. firmamız bir kurumsal siteyi 1.500 tl yapmaktadır istenilen hizmet özgün değil hazır bir sistem olursa bu fiyat 800 tl düşebilir firmamız müşteri potansiyelini geliştirmek için fiyatları sizlere uygun vermektedir.

Çok ucuz fiyatlara web sitesi yapanlar.

Bir web sitesi yaptırmak isteyen firma sahipleri bir tasarımcıya ihtiyaç duyar ve doğru  bir web tasarımcı ile çalışmalıdır google arama yaptığı zaman  50 tl gibi çok düşük fiyatlara web sitesi yapan firmaları veya kişileri kolayca bulur bu firmaların yapmış olduğu tasarımlar kesinlikle özgün sizlere  özel bir kodlanmış site değildir  aksine açıkları olan her an hacklenmeye açık  ve alt yapısı ile doğru kodlanmayan kodlama hatası olan ve arama motorlarının’da sevmediği  tasarımlardır.

 

Rakip firmaların bizi arayarak fiyat almasından sıkıldık.

Gaziantep ilinde web tasarım hizmeti veren firmaların, veya bu işi freelance olarak yapan kişilerin bizleri arayarak müşteri gibi fiyat almalarından sıkıldık bizleri arayarak siteyi kaça yapıyorsunuz gibisinden fiyat öğrenen firmalar ve kişiler olduğundan eminiz işini profesyonelce yapan bir web tasarım firması rakip firmaların web tasarım işini hangi fiyatlara yaptığına bakmaz ister rakip firma çok düşük bir maliyet ile yapar ister çok yüklü bir para karşılığında siz sadece kendi yaptığınız işe bakmalısınız ve hak ettiğiniz ücreti almalısınız.

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir