Gaziantep web site tasarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız prensipleri doğrultusunda web site yapım tasarımına girmezden önce yapmış olduğumuz bazı işlemleri sizler ile paylaşmak istiyoruz. Gaziantep Tasarım sizlere Web tasarım, Grafik Tasarım,Arama Motoru optimizasyonu ,Kartvizit çalışmaları profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli hizmetler veriyor.Firmamızın Prosedürü gereği herhangi bir çalışmaya başlamazdan önce sizler ile sözleşme imzalar ve bu sözleşme doğrultusunda ihtiyacınız olan tasarımı kalitesinden ödün vermeden itina ile çalışmalarını devam ettirir.

Yetkili İle Görüşme

Firmamız sizden gelen teklif ile işletmenizde veya şirketinizin insan kaynakları bölümünde yetkili kişi ile karşılıklı görüşme yapar ve Şirketinizin ihtiyacı olan tasarımı yada reklam çalışmalarını ve bu çalışmadaki beklentilerinizi bize anlatın Firmanızın faaliyet gösterdiği sektör hakkında detaylı bilgileri sizden öğreniriz.

Teklif Sunarız

Gaziantep tasarım, firmanız ve ihtiyacınız olan tasarımı çalışmayı anladıktan sonra sizlere bir teklif sunar. Sunulan teklif diğer firmaların vermiş olduğu fiyatların aksine uygun bir fiyat olur ve çalışma yapacağımız konu hakkında sizlere detaylı bilgi veririz sizlerin bu konudaki hassasiyetlerinize dikkat ederiz.

Sözleşme Sunmak

Teklif yapıldıktan sonra yetkili kişi teklifi inceler şayet uygun bulursa bu teklife göre bir sözleşme yapılır yapılan bu sözleşmede sadece firmamızın değil siz değerli müşterilerimizin’de aleyhinedir ve firmamızdan beklentilerinizin resmi dayanağıdır. Gaziantep web tasarım firması olarak bu sözleşme firmamızın prensibidir sözleşme yapılmadan kesinlikle herhangi bir çalışmaya başlanmaz

Tasarım ve Yazılım Süreci

Gerekli olan sözleşme yapıldıktan sonra Gaziantep tasarım olarak , Firmamız ihtiyacınız olan tasarımı yapmaya başlayacaktır. Firmamız Beklentilerinizi boşa çıkarmadan hayal gücümüzü ve teknolojinin bize verdiği imkanları sonuna kadar kullanarak sizlere hayal ettiğiniz tasarımı profesyonel işinde uzman ekibi ile hizmetinize sunacaktır. İlk olarak bizden istemiş olduğunuz çalışma tamamlanmadan sizlere ön taslak olarak yapmış olduğumuz tasarımı gösteririz değiştirmek istediğiniz yerleri isteğiniz doğrultusunda yaparız eğer beklentilerinizi karşılamayan bir tasarım olursa yeni bir görüntü için çalışmalarımıza başlarız sizden gerekli onayı aldıktan sonra web tasarımı bitirmek için diğer aşamalara geçeriz çalışmanız tam olarak bittikten sonra sizlere kullanımı ile ilgili gerekli eğitimleri ücretsiz olarak veririz siteniz yayınlandıktan sonra bir yıllık destek için sözleşme yapar ve projenizi sonlandırırız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir